Logo Kurumsal Kimliktir!

GRAFİK TASARIM

İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır.

Günümüzde bir çok kurum, firma, topluluk ve oluşum markalaşma süreçlerinin büyük bir kısmında logoya ihtiyaç duyar. Markalaşma ve kurumsallaşma süreci logo olmadan tam anlamıyla gerçekleşmez. Logo tasarımı markalaşma ve kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyulan ana unsurlarda yer almaktadır.

emirguner.com_paket

Logo Tasarım Paketleri

Paketleri detaylıca inceleyerek kendinize uygun paketi seçip benimle iletişime geçebilirsiniz.

starter paket

0

Business Paket

0

standart paket

0

Farklı bir tasarım İstiyorum.

Reklam & Banner tasarımı, Broşür & Katalog tasarımı, Sosyal Medya Tasarımları, Ambalaj Tasarımı, Fotoğraf & Düzenleme,Kartvizit Tasarımı, Davetiye vb. tasarımlarınızı yapabilirim.

Special Paket

Fiyat işe göre belirlenir.

Paket Detayları

Logo tasarımı için paket seçmeden önce paket detaylarına göz atınız.

Tasarım Sayısı

Seçtiğiniz pakete göre belirtilen sayı kadar ön çalışma yapılır. Karar verdiğiniz tasarımdan devam edilir. Pakete göre verilen tasarım sayısından fazla bir tasarım yapılamaz.

Revizyon Sayısı

Revizyon genel anlamıyla sipariş sonundaki düzeltmeler anlamına gelmektedir. Seçtiğiniz pakete göre düzeltme/düzenleme yapılır. Belirtilen sayıdan fazla bir değişiklik yapılamaz.

Kaynak Dosyaları

Tasarımın, sonradan düzenlenebilir kaynak dosyaları size teslim edilir. Bu dosyalar ile tasarım bilginize göre farklı değişiklikler yapılabilir.

Vektör Dosyası

Yapmış olduğumuz tasarımda  hiçbir şekilde bozulma ve pixelleşme görülmez.(EPS,Aİ,PS) Bu tasarımlara dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz.

3D Mockup

Arka planda veya üründe/nesnede yer alan logoya karşı 3D rendering hizmetidir. Tasarımlarınızı gerçekçi ve dikkat çekici kılar.

Yüksek Çözünürlük

Baskıya hazır yüksek çözünürlükteki tasarım size teslim edilir. Yaptığınız baskı çalışmalarında çözünürlük sıkıntısı ortadan kalkar.

emirguner.com
FREELANCE SERVICES.

İletişim

(+90) 544 323 58 62

emrgnr13@gmail.com