Paket Detaylarını Neden Okumalıyım ?

PAKET DETAYLARI

Web tasarım paketi satın almadan önce paket detaylarına bakmanız paket hakkında size ön bilgilendirme sağlar. Paket içindeki tüm hizmetleri detaylı bir şekilde öğrenir ve ihtiyacınıza göre özel paket seçeneğini kullanabilirsiniz. 

 

Paket Detayları

Paket detaylarını okumanız sizin için ön bilgilendirme olacaktır.

Tam Özelleştirme

Web siteniz için istediğiniz bir tasarım yapılır. Paket dışındaki fazladan tasarımlar ve sayfalar için ek ücret alınır.

Alan Adı Kaydı ve Yönetimi

Dilediğiniz alan adı ücretsiz olarak kayıt edilir. Eğer alan adı bir başkası tarafından kayıt olmuş ise farkılı bir alan adı kaydı yapılır.

Barındırma Ve Yönetim

Web sitenizin barındırma ve kurulum işlemlerini ücretsiz olarak yapar. Web sitenizi barındırmak için hiç bir firma ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

SSL Şifreleme

Bir çok web site SSL teknolojisini kullanmaktadır. Server ve alıcı ile iletişim esnasında verilerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Mobil Uyum

Mobil uyumlu web siteler Google vb. arama motorlarının tavsiye ettiği web sitelerdir. Cihazın boyutlarına göre duyarlı olup şekil değiştirerek adapte olan tasarımlardır.

SEO Paketi

Arama motoru optimizasyonu(SEO) web sitenizin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi ve sitenizin daha iyi bir sıralama elde etmesini sağlar.

Güvenlik Önlemleri

Anlaşma süresi içerisinde web siteniz için gerekli tüm önlemleri alır. Herhangi bir saldırı için üst düzey koruma sağlar.

Temel Spam Koruması

Web sitenizde istenmeyen gönderileri veya mesajları sizin için engelleyerek gerekli temel korumayı sağlar.

Aylık Yedeklemeler

Web siteniz üzerindeki tasarım ve verileri her ay düzenli bir şekilde yedekler. İstediğiniz bir yedeği kullanma hakkı verir.

Hız Optimizasyonu

Gelecek ziyaretçiler ve müşteriler için web sitenizi en hızlı olacak şekilde optimize eder. Bu durum ziyaretçiler için çok önemlidir.

Google Site Haritası

Resmi işletmeler için Google Haritalar üzerinde işletme açar. Firmanızın Google üzerinde yükselmesini sağlar. Bu şekilde işletmeniz daha fazla müşteriye ulaşır.

Google Analytics Tablosu

Size verilen hesap üzerinden web sitenize kimlerin ne zaman ve nereden ziyaret ettiğini takip etmenizi sağlar. 

E-posta Adresi

Web siteniz için ücretsiz olarak bir e -posta hesabı oluşturur. Ziyaretçileriniz ile bu e-posta hesabı ile görüşmenizi sağlar.

Örnek: iletisim@ormanurunleri.net

Ücretsiz Danışma

Web sitenizi satın aldıktan sonra ücret ödemeden sosyal medya üzerinden veya çeşitli iletişim seçeneklerini kullanarak danışma şansı sunar.

WordPress

Web siteniz WordPress tabanlı olarak hazırlanır. Müşteri isteğine göre WordPress tabanlı olmayan bir tasarım yapılır.

emirguner.com
FREELANCE SERVICES.

İletişim

(+90) 544 323 58 62

emrgnr13@gmail.com